PRIME PHANTOM UFO HIGHBAY 100W, 19000lm, 1-10V/2-PACK! [203143]
Cod: 75094/2-PACK
Alb Natural
În stoc
| 75094/2-PACK
EAN: 5905378203143
1 299.98 lei
879.99 lei
/ set
727.26 lei
fără TVA
Descriere detaliată a produsului
- Temperatura de funcționare: -40°C/+45°C
- Durată de viață extrem de lungă min. 70 000 de ore (L80/B20)
- Oprit/pornit. Mai mult de 50 000 de ori
- Eficiență min. 0,95 - curent de pornire foarte redus
- Carcasă din aluminiu
- Suport metalic pentru agățare
Parametri suplimentari
| Categorie: | CORPURI DE ILUMINAT INDUSTRIALE LED |
|---|---|
| Garanţie: | 5 ani |
| Culoarea corpului: | Negru |
| Lumini (lm): | 19000 lm |
| Material: | Aluminiu+PC |
| Putere (W): | 100 |
| Reglabil: | Da (1-10V) |
| Unghiul de iluminare: | 120° |
| Acoperirea IP: | IP65 |
| Culoarea luminii: | Lumina zilei alb 4000K |
| PF: | >0,95 |
| Tensiunea de intrare: | AC:100-277V,50/60Hz |
| Tipul de cipuri LED: | SMD |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
