PRIME PHANTOM UFO HIGHBAY 200W, 38000LM, 1-10V, 4000K [203204]
Cod: 75111Descriere detaliată a produsului
- Temperatura de funcționare: -40°C/+45°C
- Durată de viață extrem de lungă min. 70 000 ore (L80/B20)
- Oprit/pornit. Mai mult de 50.000 de ori
- Eficiență min. 0,95 - curent de pornire foarte scăzut
- Carcasă din aluminiu
- Suport metalic pentru agățare
Parametri suplimentari
| Categorie: | CORPURI DE ILUMINAT INDUSTRIALE LED |
|---|---|
| Garanţie: | 5 ani |
| EAN: | 5905378203204 |
| Lumini (lm): | 38000 lm (190lm/W) |
| Material: | Aluminiu + PC |
| Putere (W): | 200 |
| Reglabil: | Da (1-10V) |
| Unghiul de iluminare: | 120° |
| Acoperirea IP: | IP65 |
| Culoarea caroseriei: | Negru |
| Culoarea luminii: | Alb Natural 4000K |
| PF: | >0,95 |
| Tensiunea de intrare: | AC:100-277V,50/60Hz |
| Tipul de cipuri LED: | SMD |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
