PRIME PHANTOM UFO HIGHBAY 70W, 13300LM (190LM/W), 4000K/2-PACK! [206588]
Cod: 75132/2-PACK
Alb Natural
În stoc
| 75132/2-PACK
EAN: 5905378206588
899.98 lei
714.99 lei
/ set
590.90 lei
fără TVA
Descriere detaliată a produsului
- Temperatura de lucru: -40°C/+45°C
- Durata de viata extrem de lunga de min. 70.000 de ore (L80/B20)
- Oprit/pornit de peste 50.000 de ori
- factor de putere min. 0,95 - curent de pornire foarte scăzut
- Carcasa din aluminiu
- Suport metalic pentru agatare
Parametri suplimentari
| Categorie: | CORPURI DE ILUMINAT INDUSTRIALE LED |
|---|---|
| Garanţie: | 5 ani |
| Acoperire IP: | IP65 |
| Culoarea corpului: | Negru |
| Lumeni (lm): | 13300 lm |
| Material: | Aluminiu+PC |
| Putere (W): | 70 |
| Reglabil: | Da (1-10V) |
| Tensiune de intrare: | AC:100-277V,50/60Hz |
| Tip de cipuri LED: | SMD2835 |
| Unghiul de iluminare: | 120° |
| Culoarea luminii: | Alb Natural 4000K |
| PF: | >0,95 |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
