Priză Virone cu senzor PIR 120° IP20 280W [MS-1]
Cod: 80053Descriere detaliată a produsului
Descrierea produsului nu este disponibilă
Parametri suplimentari
| Categorie: | Accesorii |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| EAN: | 8592718011437 |
| Protecție IP: | IP20 |
| Raza de detectare: | 2-9m |
| Tensiunea de alimentare: | 230V -, 50Hz |
| Unghiul de detectare: | 120° |
| Capacitate maximă: | 1200W (halogen), 300W (LED) |
| Senzor de lumină naturală reglabil (LUX): | <3 lux/2000 lux |
| setarea timpului: | 10s, 30s, 90s, 3 min, 7min, 15min |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
