Reflector LED 100W, 8150lm, IP65, CCT, schimbare de culoare, gri/2-PACK!
Cod: 23615/2-PACKDescriere detaliată a produsului
@ledakcia_ 🆕 NOUTATE! 🆕 www.ledakcia.sk - 23615 Putere (W): 100 Lumeni (lm): 8150 Culoare lumină CCT 3000K - 4000K - 6500K Unghi de iluminare: 90° Protecție IP IP65 Tip cipuri LED: SMD Tensiune de intrare: AC:220-240V,50Hz Material: Aluminiu
♬ sunet original - LEDAKCIA
Parametri suplimentari
| Categorie: | Reflectoare LED 10 - 100W |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| EAN: | 3800170221383 |
| Lungimea cablului: | 15 cm |
| Protecție IP: | IP65 |
| Reglabil: | Nu |
| Unghiul de iluminare: | 90° |
| Culoarea luminii: | CCT 3000K - 4000K - 6500K |
| Durată de viață: | 25.000 de ore |
| Factor de putere PF: | >0,9 |
| Tip cip LED: | SMD |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
