Reflector LED 200W, 22960lm, CREE CHIP, alb
Cod: 242126
Alb Natural
În stoc
| 242126
EAN: 3800170256064
533.99 lei
399.99 lei
/ buc.
330.57 lei
fără TVA
Alb Rece
În stoc
| 242136
EAN: 3800170256071
533.99 lei
399.99 lei
/ buc.
330.57 lei
fără TVA
Descriere detaliată a produsului
Descrierea produsului nu este disponibilă
Parametri suplimentari
| Categorie: | CREE - 6 ani garanție |
|---|---|
| Garanţie: | 6 ani |
| Certificate: | CE, EMC, ROHS |
| Lumeni (lm): | 22960 |
| Lungimea cablului: | 100 cm |
| Material: | Aluminiu |
| Ora de începere: | 0-100% in < 1s |
| Putere (W): | 200W |
| Reglabil: | Nu |
| Tensiune de intrare: | AC:220-240V/50Hz |
| Tip LED: | SMD CREE |
| Unghiul de iluminare: | 115° |
| CRI Index: | >70 |
| Durată de viaţă: | 30.000 de ore |
| Factor de putere PF: | >0.9 |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
