REFLECTOR LED 20W, CHIP SAMSUNG, 1600lm, ALB/2-PACHET!
Cod: 444/2-PACK
Alb Rece
În stoc
| 444/2-PACK
EAN: 3800157631006
119.98 lei
74.99 lei
/ set
61.98 lei
fără TVA
Descriere detaliată a produsului
Descrierea produsului nu este disponibilă
Parametri suplimentari
| Categorie: | Spoturi LED Samsung |
|---|---|
| Garanţie: | 5 ani |
| CRI (indice de redare a culorilor): | >80 |
| Culoarea corpului: | alb |
| Dimensiune: | 153x132x27mm |
| Flux de lumină: | 1600 lm |
| Protecție IP: | IP65 |
| Temperatura de lucru: | -20 până la 45°C |
| Tip de cipuri LED: | SMD - cip Samsung |
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Adăugaţi o evaluare
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
