Reflector LED 300W, 34440lm, CREE CHIP, alb/2-PACK!
Cod: 242146/2-PACK
Alb Natural
În stoc
| 242146/2-PACK
EAN: 3800170256088
1 179.98 lei
734.99 lei
/ set
607.43 lei
fără TVA
Alb Rece
În stoc
| 242156/2-PACK
EAN: 3800170256095
1 179.98 lei
734.99 lei
/ set
607.43 lei
fără TVA
Descriere detaliată a produsului
Descrierea produsului nu este disponibilă
Parametri suplimentari
| Categorie: | CREE - 6 ani garanție |
|---|---|
| Garanţie: | 6 ani |
| Certificate: | CE, EMC, ROHS |
| Lumeni (lm): | 34440 |
| Lungimea cablului: | 100 cm |
| Material: | Aluminiu |
| Ora de începere: | 0-100% in < 1s |
| Putere (W): | 300W |
| Reglabil: | Nu |
| Tensiune de intrare: | AC:220-240V/50Hz |
| Tip LED: | SMD CREE |
| Unghiul de iluminare: | 115° |
| CRI Index: | >70 |
| Durată de viaţă: | 30.000 de ore |
| PF: | >0.9 |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
