Reflector LED cu difuzor mat 30W, 2350lm, schimbare de culoare CCT 3000K/4000K/6500K, 1+1 gratis!
Cod: 23769/1PLUS1Descriere detaliată a produsului
Descrierea produsului nu este disponibilă
Parametri suplimentari
| Categorie: | REFLECTOARE LED |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| EAN: | 3800170227873 |
| Certificate: | CE, ROHS |
| Culoare deschisă: | CCT 3000K - 4000K - 6500K |
| Lumeni (lm): | 2350 |
| Lungimea cablului: | 20 cm |
| Material: | Aluminiu |
| Protecție IP: | IP65 |
| Putere (W): | 30 |
| Reglabil: | Nu |
| Tensiune de intrare: | AC:220-240V,50Hz |
| Tipul de cip LED: | SMD |
| Unghiul de iluminare: | 110° |
| CRI Index: | >80 |
| Durată de viaţă: | 25.000 de ore |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
