Reflector LED cu panou solar 30W, 2600lm
Cod: 7848
Alb Natural
În stoc
| 7848
EAN: 3800170200777
581.99 lei
464.99 lei
/ buc.
384.29 lei
fără TVA
Descriere detaliată a produsului
- Telecomandă cu funcții Auto și Timer
- Cablu de 3 m lungime
- Protecție IP65 - rezistent la intemperii și ideal pentru utilizare în exterior, chiar și în condiții de ploaie prelungită
- Dimensiuni panou solar: 390 x 340 mm
- Dimensiuni reflector: 355 x 260 x 55 mm
- Înălțime recomandată pentru instalare: 4,5–5 m
- Timp de încărcare: 4–6 ore
- Timp maxim de funcționare: 12 ore
Parametri suplimentari
| Categorie: | Solar |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| Capacitatea bateriei: | 20 000 mAh |
| Certificate: | CE, EMC, ROHS |
| Lumeni (lm): | 2600 |
| Lungimea cablului: | 3m |
| Material: | Aluminiu |
| Ora de începere: | 0-100% < 1s |
| Protecție IP: | IP65 |
| Putere (W): | 30 |
| Temperatura de funcționare: | -20°C până la +60°C |
| Tensiune de alimentare: | DC: 5V |
| Timp de încărcare: | 4-6 ore de lumină solară |
| Tip LED: | SMD |
| Unghiul de iluminare: | 120° |
| Orele de lucru: | 8-12 ore |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
