Reflector LED cu senzor PIR 30W, 2340lm, negru, 1+1 gratis!
Cod: 20288/1PLUS1
Alb Rece
În stoc
| 20288/1PLUS1
EAN: 3800157661461
349.98 lei
174.99 lei
/ set
144.62 lei
fără TVA
Descriere detaliată a produsului
Parametri suplimentari
| Categorie: | Spoturi LED cu senzor de miscare |
|---|---|
| Garanţie: | 5 ani |
| Certificate: | CE, EMC, ROHS |
| Culoarea corpului: | Negru |
| Lumeni (lm): | 2340 |
| Material: | Turnare din aluminiu |
| Ora de începere: | 0-100% in < 1s |
| Protecție IP: | IP65 |
| Reglabil: | Nu |
| Tensiune de intrare: | AC:220-240V,50Hz |
| tip senzor: | PIR |
| Tipul de cip LED: | SMD-Samsung Chip |
| Unghiul de detecție: | 140°±20° |
| Unghiul de iluminare: | 100° |
| CRI Index: | >80 |
| Distanța de detectare: | 3-10m |
| Durată de viaţă: | 25 000 h |
| Performanţă: | 30W |
| PF: | >0.9 |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
