Reflector LED cu suport înclinabil 100W, 9000lm, cablu cu priză [WM-100W-FEQ]
Cod: 16542Descriere detaliată a produsului
- sursă de lumină: LED SMD 100W
- flux luminos: 9000lm
- temperatură de culoare: 4000K (alb neutru)
- suport pliabil
- durată de viață a LED-ului: 30.000 de ore
- protecție: IP65 (rezistent la stropire, potrivit pentru utilizare în exterior)
- unghi de iluminare: 120°
- indice de redare a culorilor: CRi>80
- tensiune: AC 220V - 240V, 50Hz
- cablu de alimentare: 1,5m
- temperatură de funcționare: -30°C până la +50°C
- material: aluminiu turnat sub presiune
- culoare: negru, portocaliu
Parametri suplimentari
| Categorie: | REFLECTOARE LED |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| EAN: | 8592718035150 |
| Culoare deschisă: | Alb Natural 4000K |
| Lumeni (lm): | 9000 |
| Lungimea cablului de alimentare: | 1,5 m |
| Protecție IP: | IP65 |
| Tensiune de intrare: | AC:200-240V,50/60Hz |
| Unghiul de iluminare: | 120° |
| CRI: | >80 |
| Durată de viaţă: | 30.000 de ore |
| Stocul pentru acest articol a fost epuizat… | |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
