Reflector LED solar cu telecomandă și senzor PIR 10W, 1500lm/2-PACK!
Cod: 23756/2-PACKDescriere detaliată a produsului
Descrierea produsului nu este disponibilă
Parametri suplimentari
| Categorie: | Spoturi solare LED |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| EAN: | 3800170227316 |
| Capacitatea bateriei: | 3600 mAh |
| Lungimea cablului: | 5m |
| Reglabil: | da |
| Timp de lucru: | 10-12 ore |
| Tip LED: | SMD |
| tip senzor: | PODUL |
| Unghiul de iluminare: | 120° |
| Culoarea luminii: | 3 în 1, Alb de zi 4000K + alb rece 6000K |
| IP acoperire: | IP65 |
| IRC: | >80 |
| Număr LED-uri: | 88 |
| Perioadă de încărcare: | 6 ore de soare |
| Unghi de detecție: | 120° |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
