REFLECTOR LED SPECTRUM 10W, 950LM, IP65
Cod: 25268
Alb Cald [SLI029048WW_PW]
Momentan indisponibil
| 25268
EAN: 5904433105927
39.99 lei
29.99 lei
/ buc.
24.79 lei
fără TVA
Alb Natural [SLI029048NW_PW]
Momentan indisponibil
| 25269
EAN: 5904433105903
39.99 lei
29.99 lei
/ buc.
24.79 lei
fără TVA
Alb Rece [SLI029048CW_PW]
Momentan indisponibil
| 25270
EAN: 5904433105880
39.99 lei
29.99 lei
/ buc.
24.79 lei
fără TVA
Descriere detaliată a produsului
Parametri suplimentari
| Categorie: | Reflectoare LED 10 - 100W |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| Pe viață: | 17 000 h |
| Putere (W): | 10 |
| Reglabil: | Nu |
| Unghiul de iluminare: | 100° |
| Acoperirea IP: | IP65 |
| Dimensiuni: | 90 X 75 X 27 mm |
| Tensiunea de intrare: | AC:220-240V,50/60Hz |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
