Senzor de lumină, alb
Cod: 1369Produse asociate
Descriere detaliată a produsului
- Senzorul servește ca un dimmer care este controlat de lumina ambientală.
- Poate estompa toate sursele de lumină cu suport de reglare 1-10V.
- Intervalul de reglare a luminii. este de la 1% la după 100%.
- De asemenea, este posibil să setați valoarea maximă la care se va aprinde lumina.
- Este potrivit în principal pentru lămpile industriale Highbay, unde este posibil să economisiți și mai mult datorită reglării pe tot parcursul zilei a intensității luminii pe baza luminii ambientale. Deci nu este necesar să punem luminozitate maximă dacă avem lumină naturală în incintă în timpul zilei.
p>
Parametri suplimentari
| Categorie: | Senzori de mi?care |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| EAN: | 3800157625982 |
| Opțiune de reglare a luminii: | 1% - 100% |
| Interval de detectare: 360°: | |
| Dimensiune: | Ø21,5x63,5 mm |
| Intrare: | AC: 220-240 V, 50 Hz |
| Ieșire: | 1-10V DC |
| Material: | plastic |
| IP: | IP20 |
| Garantie: 2 ani: |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
