Senzor de mișcare cu infraroșu 2 în 1 (mișcarea mâinii + deschidere/închidere ușă), 360°, max. 200 W
Cod: 24357Descriere detaliată a produsului
Descrierea produsului nu este disponibilă
Parametri suplimentari
| Categorie: | Senzori de mi?care |
|---|---|
| Garanţie: | 5 ani |
| EAN: | 3800170260320 |
| Material: | Policarbonat |
| Reglabil: | Nu |
| Temperatura de funcționare: | -20 până la +50°C |
| tip senzor: | Senzor de mișcare - PIR |
| Alimentare electrică: | AC:200-240V,50/60Hz |
| Distanța de detectare: | 0,06 m |
| Sarcină maximă: | 200W LED |
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Adăugaţi o evaluare
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
