Senzor de mișcare cu infraroșu, 360°, negru/2-PACK!
Cod: 5087/2-PACKDescriere detaliată a produsului
Parametri suplimentari
| Categorie: | Senzori de mi?care |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| EAN: | 3800157609180 |
| Acoperire IP: | IP20 |
| Dimensiune: | Ø115x25mm |
| Lumină ambientală: | <3-2000 LUX (reglabil) |
| Sarcina nominală: | LED maxim 1000W |
| Tensiune de intrare: | AC: 220-240V, 50Hz |
| tip senzor: | Infraroşu |
| Unghiul de detectare: | 360° |
| Viteza de detectare a mișcării: | 0,6 - 1,5 m/s |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
