Senzor de mișcare pentru microunde, alb și negru
Cod: 15021
Negru
În stoc
| 15031
EAN: 3800157641289
142.99 lei
119.99 lei
/ buc
99.17 lei
fără TVA
alb
În stoc
| 15021
EAN: 3800157641272
142.99 lei
119.99 lei
/ buc
99.17 lei
fără TVA
Descriere detaliată a produsului
Parametri suplimentari
| Categorie: | Senzori de mi?care |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| Acoperire IP: | IP 20 |
| Certificate: | CE, EMC, ROHS |
| Culoarea corpului: | alb negru |
| Detectarea vitezei de mișcare: | 0,6 - 1,5 m/s |
| Întârziere: | min. 10 s ± 3 s, max. 12 min ± 1 min (reglabil) |
| Raza de detectare: | 5-15m |
| Sarcina nominală: | LED maxim 300W |
| Tensiune de intrare: | AC: 220-240V, 50/60Hz |
| Unghiul de detectare: | 180° |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
