Senzor de prezență PIR 360° Max. LED 500W 3-2000lux min.10 sec. max: 30 min. raza diametru 20m alb IP65 [OR-CR-255]
Cod: 80005Descriere detaliată a produsului
Descrierea produsului nu este disponibilă
Parametri suplimentari
| Categorie: | Accesorii |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| EAN: | 5902560328127 |
| Culoarea corpului: | alb |
| Întârziere: | min: 10 sec ± 3 sec, max: 30 min. ± 2 min. |
| Max. povară: | 2000W |
| Protecție IP: | IP 65 |
| Raza de detectare: | Ø20m |
| Tensiune de intrare: | 230V~, 50Hz |
| tip senzor: | Infraroşu |
| Unghiul de detectare: | 360° |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
