Senzor tactil ON/OFF sub placă, IP20
Cod: 24358Descriere detaliată a produsului
- Putere mare - sarcină maximă LED 600 W (1200 W pentru surse convenționale)
- Funcționare fiabilă și eficiență energetică - consum extrem de redus de energie în standby (<0,5 W) și capacitatea de a funcționa într-o gamă largă de temperaturi de la -20 °C la +50 °C.
- Instalare ușoară - conexiunea se face simplu folosind un bloc de terminale, asigurând stabilitatea și siguranța
- Senzor tactil cu infraroșu (IR)
- Instalare încastrată
Parametri suplimentari
| Categorie: | Senzori de mi?care |
|---|---|
| Garanţie: | 5 ani |
| EAN: | 3800170260337 |
| Certificate: | CE, EMC, ROHS |
| Material: | PC |
| Reglabil: | Nu |
| Temperatura de funcționare: | -20 până la +50°C |
| Tensiune de alimentare: | AC:200-240V,50/60Hz |
| tip senzor: | Infraroşu |
| Sarcină maximă: | 600W LED |
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Adăugaţi o evaluare
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
