Set bandă LED RGB 4.8W/m, 2x5m + alimentare + control, IP20, 1+1 gratuit!
Cod: 2630/1PLUS1Descriere detaliată a produsului
Descrierea produsului nu este disponibilă
Parametri suplimentari
| Categorie: | Benzi LED - seturi complete |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| EAN: | 3800157658188 |
| Acoperire IP: | IP20 |
| Codul mărfurilor: | 9405403990 |
| Culoare deschisă: | RGB |
| Current/m: | 0,4A |
| Flux de lumină: | 500lm/m |
| Lățimea benzii: | 10 mm |
| Lungimea benzii: | 10m (2x5m) |
| Tensiune de intrare: | DC: 12V |
| Tip de cipuri LED: | SMD5050 |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
