SOLAR LED lanț luminos SUNARI LAMP 6,5m 30xLED alb cald IP64, 1+1 GRATIS! [RTV100390]
Cod: 76632/1PLUS1Descriere detaliată a produsului
- Timp de iluminare: 4 până la 8 ore cu o baterie complet încărcată
- Timp de încărcare: 8-10 ore
- Clasa de protecție: IP64
- Numărul de lumini LED: 30
- Lungime cablu: 6,50 m
- Capacitatea bateriei: 600 mAh
- Culoarea cablului: verde închis
- Există 8 moduri de lumină/flash din care puteți alege
Parametri suplimentari
| Categorie: | Corpuri de iluminat exterior LED |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| EAN: | 5900495076632 |
| Acoperire IP: | IP64 |
| Culoare deschisă: | Alb cald |
| Material: | ABS |
| Putere (W): | 1,5W |
| Baterie: | 600 mAh |
| Lungime cablu: | 6,5 m |
| Stocul pentru acest articol a fost epuizat… | |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
