Solight LED panou aplicat 12W, 900lm, kvadratna, 17x17cm, CCT [WD171]
Cod: 16353Descriere detaliată a produsului
- LED mini panel pritrjen na strop, okrogel
- poraba: 12W
- svetlobni tok: 900lm
- barvna temperatura: nastavljiva 3000K, 4000K, 6000K (toplo, nevtralno, hladno bela)
- Življenjska doba LED: 30.000 ur
- kot osvetlitve: 160°
- čas ogrevanja: <0,1s
- indeks barvne reprodukcije Ra: >80
- material: aluminij + PMMA
- zaščita: IP20
- napetost: 85 - 265V, 50 - 60Hz
- močnostni transformator vključen
- delovna temperatura: -20°C do 50°C
- dimenzije: 170x170x38mm
Parametri suplimentari
| Categorie: | PANOURI LED |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| EAN: | 8592718027629 |
| Acoperire IP: | IP20 |
| Flux de lumină: | 900lm |
| Materialul corpului: | Aluminiu + PMMA |
| Putere (W): | 12W |
| Tensiune de intrare: | AC: 220-240V, 50Hz |
| Unghiul de iluminare: | 160° |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
