SPECTRUM A CONDUS LAMPA DE PERETE ÎN AER LIBER SCATOLLO 8W, 800LM, CCT, IP54 [SLI003037CCT_PW] 1+1 GRATIS!
Cod: 25284/1PLUS1Descriere detaliată a produsului
Descrierea produsului nu este disponibilă
Parametri suplimentari
| Categorie: | LUMINI LED |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| EAN: | 5904433153645 |
| Lumini (lm): | 800 |
| Material: | Plastic |
| Putere (W): | 8 |
| Temperatura de lucru: | -20°C la +40°C |
| Unghiul de iluminare: | 180° |
| Acoperirea IP: | IP54 |
| Culoarea luminii: | 3000/4000/6000 K |
| Durata de viață: | 17 000 h |
| Tensiunea de intrare: | AC:220-240V,50/60Hz |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
