Spectrum LED Highbay PLATEO SUN4 205W, negru/5-PACK! [SLI044033NW_PW]
Cod: 25399/5-PACKDescriere detaliată a produsului
Descrierea produsului nu este disponibilă
Parametri suplimentari
| Categorie: | CORPURI DE ILUMINAT INDUSTRIALE LED |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| EAN: | 5904433187343 |
| Culoare deschisă: | Alb Natural 4000K |
| Flux luminos: | 20500 lm |
| Material: | Aluminiu+plastic |
| Ora de începere: | 0-100% in < 1s |
| Putere (W): | 205 |
| Reglabil: | Nu |
| Temperatura de lucru: | -20°C până la +40°C |
| Tensiune de intrare: | AC:220-240V,50/60Hz |
| Unghiul de iluminare: | 70° |
| CRI Index: | >80 |
| Eficienţă: | 110 lm/W |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
