Spot LED 30W cu senzor SMD, alb, cip SAMSUNG, 1+1 gratis!
Cod: 457/1PLUS1
Alb Cald
În stoc
| 457/1PLUS1
EAN: 3800157631136
319.98 lei
159.99 lei
/ set
132.22 lei
fără TVA
Alb Rece
În stoc
| 459/1PLUS1
EAN: 3800157631150
319.98 lei
159.99 lei
/ set
132.22 lei
fără TVA
Descriere detaliată a produsului
Descrierea produsului nu este disponibilă
Parametri suplimentari
| Categorie: | REFLECTOARE LED |
|---|---|
| Garanţie: | 5 ani |
| Acoperire IP: | IP65 |
| Certificate: | CE, EMC, ROHS |
| Culoarea corpului: | alb |
| Flux de lumină: | 2400lm |
| Lifetime: | 30.000 ore |
| Lungimea cablului: | 1 m |
| Materialul corpului: | Turnare din aluminiu |
| Temperatura de lucru: | -20°C până la +45°C |
| Tip de cipuri LED: | SMD - cip Samsung |
| Unghiul de detectare: | 120° |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
