Spot LED industrial OZN (HighBay), 50W (4000Lm), negru
Cod: 5557
Denná biela
Momentan indisponibil
| 5557
EAN: 3800157621946
377.99 lei
283.99 lei
/ buc
234.70 lei
fără TVA
Studená biela
Momentan indisponibil
| 5558
EAN: 3800157621953
377.99 lei
283.99 lei
/ buc
234.70 lei
fără TVA
Descriere detaliată a produsului
Descrierea produsului nu este disponibilă
Parametri suplimentari
| Categorie: | CORPURI DE ILUMINAT INDUSTRIALE LED |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| Clasa energetică: | A+ |
| Culoarea corpului: | Negru |
| Flux de lumină: | 4000 lm |
| Frecvență: | 50/60 Hz |
| Lifetime: | 20.000 h |
| On/Off: | 15000 |
| Performanță echivalentă: | 250W |
| Protecție IP: | IP44 |
| Tensiune: | AC: 220-240V/ 50Hz |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
