Sursă de alimentare pe șină DIN, 100W, 24V, HDR-100-24N
Cod: 13037
Neevaluat Detalii de evaluare
În stoc
Sursă de alimentare cu șină DIN ultra subțire AC-DC; Interval de intrare 85-264VAC; Ieșire 24VDC la 4,2A;
Descriere detaliată a produsului
Descrierea produsului nu este disponibilă
Parametri suplimentari
Categorie: MEANWELL Surse de alimentare pentru benzi LED
Garanţie: 2 ani
Curent de ieșire: 3,83A
Temperatura de lucru: -30°C până la +70°C