Sursă de alimentare pentru LED 36W, 12V, 3A, IP67
Cod: 24262Descriere detaliată a produsului
- Construcția rezistentă la apă permite utilizarea în instalații exterioare și în locuri expuse la umiditate și condiții de funcționare dificile.
- tensiune de ieșire stabilă, asigurând funcționarea sigură și fiabilă a instalațiilor de iluminat cu LED
- carcasa metalică robustă disipă eficient căldura și sporește rezistența dispozitivului
- o gamă largă de tensiune de intrare alternativă de la 100 la 240 V, 50 sau 60 Hz, asigură o funcționare stabilă chiar și în cazul fluctuațiilor de tensiune din rețeaua electrică
- filtru EMI încorporat pentru reducerea interferențelor electromagnetice și îmbunătățirea stabilității alimentării
- protecție împotriva supratensiunii, care oprește automat alimentarea atunci când tensiunea crește în intervalul de aproximativ 115 % până la 135 %
- protecție împotriva scurtcircuitului pentru protejarea instalației electrice și a dispozitivelor LED conectate
- eficiența ridicată de funcționare și temperatura scăzută de funcționare asigură o durată lungă de viață a dispozitivului
Parametri suplimentari
| Categorie: | benzi LED |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| EAN: | 3800170259126 |
| Certificate: | CE, EMC, ROHS |
| Curent de ieșire: | 3A |
| Protecție IP: | IP67 |
| Putere (W): | 36 |
| Reglabil: | Nu |
| Temperatura de funcționare: | -35°C~+55°C |
| Tensiune de alimentare: | AC:200-240V,50/60Hz |
| Tensiune de ieșire: | DC:12V |
| Durată de viaţă: | 20.000 de ore |
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
