Sursă de lumină de rezervă pentru plafoniere cu magnet 12W, 1200lm, 230V [AD-SW-6249L4]
Cod: 80022
Alb Cald
În stoc
| 80023
EAN: 5908254826023
48.99 lei
37.99 lei
/ buc
31.40 lei
fără TVA
Alb Natural
În stoc
| 80022
EAN: 5908254826733
48.99 lei
37.99 lei
/ buc
31.40 lei
fără TVA
Descriere detaliată a produsului
Parametri suplimentari
| Categorie: | PANOURI LED |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| Acoperire IP: | IP20 |
| Culoarea corpului: | alb |
| Dimmability: | Nu |
| Flux de lumină: | 1200lm |
| Mai multe informații: | instalare - magneți de neodim |
| Shape: | Inel |
| Temperatura de funcționare: | -20°C până la +50°C |
| Tensiune de intrare: | AC: 220-240V, 50Hz |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
