Sursă de lumină de rezervă pentru tavane cu magnet 24W, 230V [AD-SW-6250L4]
Cod: 80026
Alb Cald
În stoc
| 80027
EAN: 5908254826740
73.99 lei
54.99 lei
/ buc
45.45 lei
fără TVA
Alb Natural
În stoc
| 80026
EAN: 5908254826030
73.99 lei
54.99 lei
/ buc
45.45 lei
fără TVA
Descriere detaliată a produsului
Descrierea produsului nu este disponibilă
Parametri suplimentari
| Categorie: | PANOURI LED |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| Acoperire IP: | IP20 |
| Culoarea corpului: | alb |
| Dimmability: | Nu |
| Flux de lumină: | 2200lm |
| Mai multe informații: | instalare - magneți de neodim |
| Putere (W): | 24 |
| Shape: | Inel |
| Temperatura de funcționare: | -20°C până la +50°C |
| Tensiune de intrare: | AC: 220-240V, 50Hz |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
