Tub Led T8 Pentru Iluminat Carne, 18W, 120 Cm, G13, Sticla / Plastic
Cod: 6323Descriere detaliată a produsului
Descrierea produsului nu este disponibilă
Parametri suplimentari
| Categorie: | Lãmpi fluorescente LED - tuburi |
|---|---|
| Garanţie: | 3 ani |
| EAN: | 3800157619325 |
| Acoperire IP: | IP 20 |
| Clasa energetică: | ȘI |
| Culoarea corpului: | alb |
| Flux de lumină: | 1530lm |
| Lifetime: | 20.000 h |
| Materialul corpului: | Sticla + plastic |
| Performanță echivalentă: | 18/36W |
| Temperatura de lucru: | -25 până la 50°C |
| Tensiune: | AC: 180-240V, 50/60Hz |
| Tip de cipuri LED: | SMD |
| Stocul pentru acest articol a fost epuizat… | |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
