Tub Led T8 Pentru Iluminat Legume, 18W, 120 Cm, G13, Sticla / Plastic
Cod: 6324Descriere detaliată a produsului
Descrierea produsului nu este disponibilă
Parametri suplimentari
| Categorie: | Lãmpi fluorescente LED - tuburi |
|---|---|
| Garanţie: | 3 ani |
| EAN: | 3800157619332 |
| Acoperire IP: | IP 20 |
| Clasa energetică: | ȘI |
| Culoarea corpului: | alb |
| Flux de lumină: | 1530 lm |
| Lifetime: | 20.000 h |
| Materialul corpului: | Sticla + plastic |
| Putere / Echivalent: | 18/36W |
| Temperatura de lucru: | -25 până la 50°C |
| Tip de cipuri LED: | SMD |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
