Vecină LED 0,5W pentru priză, pătrat, cip SAMSUNG
Cod: 830
Alb Cald
Momentan indisponibil
| 830
EAN: 3800157642903
23.99 lei
16.99 lei
/ buc
14.04 lei
fără TVA
Alb Natural
Momentan indisponibil
| 831
EAN: 3800157642910
23.99 lei
16.99 lei
/ buc
14.04 lei
fără TVA
Descriere detaliată a produsului
Lumina de noapte LED, prietenoasă cu ochii, creează o lumină plăcută care vă permite să vedeți mai bine în întuneric și poate ilumina orice întuneric spațiu în casa sau biroul dumneavoastră.
- Design modern și elegant
- Instalare ușoară - Versiune Plug and Play
- Durată lungă de viață
- Fără pâlpâire, fără radiații UV
- Fără conținut de plumb sau mercur - ecologic
Parametri suplimentari
| Categorie: | Accesorii |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| Acoperire IP: | IP20 |
| Culoare deschisă: | Alb cald 3000K, Alb Natural 4000K |
| Culoarea corpului: | alb |
| Dimmability: | Nu |
| Index CRI: | >80 |
| Lumeni: | 10 lm |
| Temperatura de funcționare: | -10°C până la + 40°C |
| Tensiune de intrare: | AC: 220-240V, 50Hz |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
