VENTILATOR DE TAVAN CU TELECOMANDA. 36W, 2000LM, 6 viteze, 35W, 45DB CCT, ALB [FANKKWH10G]
Cod: 45282Descriere detaliată a produsului
- tensiune: 220-230V AC
- telecomanda
- culoare (principala): alb
- culoarea benzilor: transparenta
- număr de benzi: 3
- Putere LED: 36W
- 6 viteze
- culoarea luminii: 3000-4000-6500K
- lumeni: 2000 lm
- suprafata de acoperire: pana la 20m2
- tip motor si putere nominala: DC 35W
- material: ABS si PP
- cronometru: 1h, 2h, 4h, 8h
- rotatii/minut: 230 rpm
- nivel de zgomot: 45 dB
- dimensiune: Ø132 mm
Parametri suplimentari
| Categorie: | Ventilatoare |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| EAN: | 5208055106967 |
| Culoare deschisă: | 3v1 ( 3000K + 4000K + 6500K) |
| Lumeni (lm): | 2000 |
| Material: | ABS+PP |
| Tensiune de intrare: | AC:220-240V,50Hz |
| Dimensiuni: | Ø132 |
| Performanţă: | 45W |
| Stocul pentru acest articol a fost epuizat… | |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
