Lampă de birou LED 2,7W, 110lm, cu touch, dimabilă, 3în1, neagră/2-PACK!
Cod: 23356/2-PACKDescriere detaliată a produsului
@ledakcia.sk Lampă de birou LED wireless 2 PACK www.ledakcia.sk - 23356 Indiferent dacă creați o atmosferă confortabilă în dormitor sau completați atmosfera la o petrecere în grădină, această lampă este o alegere excelentă și versatilă de lampă portabilă! Specificații: Putere: 2,7 W baterie 1800 mAh ⏳ Durata de funcționare la încărcare completă: 4 ore Buton tactil: Reglare ușoară a luminozității și culorii luminii Unghiul de iluminare: 180° Culoare carcasă: crom + maro
♬ original sound - LEDAKCIA.sk
Parametri suplimentari
| Categorie: | Corpuri de iluminat LED de masã pentru interior |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| EAN: | 3800170218666 |
| Certificate: | CE, EMC, ROHS |
| Ieșire: | DC 5V, 2A |
| Lungimea cablului de alimentare: | 800 mm |
| Reglabil: | da |
| Timp de încărcare: | 4-5 ore |
| Timp de lucru: | 3-4 ore |
| Timp de pornire: | 0-100% în <1s |
| Unghiul de iluminare: | 180° |
| Baterie: | 1800mAh |
| Codul mărfii: | 9405109890 |
| Culoarea țesăturii: | Crom + maro |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
