Lampa de design LED 150W, 15.500lm, cu telecomanda, CCT
Cod: 15356Descriere detaliată a produsului
Cip LED: SMD
Durata de viata: 20.000 ore
Curent: 200mA
Putere de intrare: 150W
Tensiune: AC: 220-240V, 50Hz
Culoare luminii: 3in1 (2700/4000/6500K)
Flux luminos: 15500 lm
Indicele de redare a culorilor CRI: >80
Telecomanda: Da
Reglabil: Da
Clasament IP: IP20
Timp de pornire 100% pornit: 0,001 s (pornire instantanee)
Stabilitatea culorii: <6
Cicluri de pornire/oprire: >15000
Conditii de lucru: -20° +45°C
Dimensiuni: 510 x 510 x 70mm
Certificare: CE, EMC, ROHS
Clasa de eficienta energetica: F
Parametri suplimentari
| Categorie: | Lustre LED - NOU |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| EAN: | 3800170207738 |
| Acoperire IP: | IP20 |
| Certificate: | CE, EMC, ROHS |
| Clasa energetică: | F |
| Culoare deschisă: | 2700K - 6500K |
| Lifetime: | 20.000 ore |
| Lumeni: | 15500lm |
| Putere (W): | 150W |
| Tensiune: | AC: 220-240V, 50/60Hz |
| Stocul pentru acest articol a fost epuizat… | |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
