Lampă geometrică suspendată, neagră
Cod: 3927Descriere detaliată a produsului
Descrierea produsului nu este disponibilă
Parametri suplimentari
| Categorie: | Designer de lumini de pandantiv LED pentru interior |
|---|---|
| Garanţie: | 5 ani |
| EAN: | 3800157626224 |
| Codul mărfurilor: | 9405109890 |
| Frecvență: | 50 Hz |
| Max. performanţă: | 60W |
| Socket: | E27 |
| Tensiune: | AC: 220-240V |
| Stocul pentru acest articol a fost epuizat… | |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
