Lampă LED cu lanț, IP65 + becuri LED 15xE27 gratis!
Cod: 7699/25369/15KSProduse asociate
Descriere detaliată a produsului
Descrierea produsului nu este disponibilă
Parametri suplimentari
| Categorie: | Designer de lumini de pandantiv LED pentru interior |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| EAN: | 3800157691239 |
| Acoperire IP: | IP65 |
| Lungimea cablului: | 15 m |
| Sarcina nominală: | LED max 6W (fiecare suport) |
| Socket: | E27 |
| Tensiune de intrare: | AC: 200-240V, 50/60Hz |
| Cablu de alimentare: | 50cm |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
