Lampă LED de birou 2,7W, 110lm, tactilă, dimabilă, 3 în 1, maro
Cod: 23354Descriere detaliată a produsului
Parametri suplimentari
| Categorie: | Corpuri de iluminat LED de masã pentru interior |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| EAN: | 3800170218642 |
| Certificate: | CE, EMC, ROHS |
| Ieșire: | DC 5V, 2A |
| Lungimea cablului de alimentare: | 800 mm |
| Reglabil: | da |
| Timp de încărcare: | 4-5 ore |
| Timp de lucru: | 3-4 ore |
| Timp de pornire: | 0-100% în <1s |
| Unghiul de iluminare: | 180° |
| Baterie: | 1800mAh |
| Codul mărfii: | 9405109890 |
| Culoarea țesăturii: | Crom + maro |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
