Lampa LED de Design suspendata 36W - Crom
Cod: 3892Descriere detaliată a produsului
Garanția de schimb instantaneu gratuit!
Parametri suplimentari
| Categorie: | Lustre LED - NOU |
|---|---|
| Garanţie: | 3 ani |
| EAN: | 3800157621106 |
| Putere / Echivalent: | 36W=180W |
| Alimentare: | AC: 220-240V, 50Hz |
| Flux luminos, lumeni: | 2700 lm |
| Unghi de iluminare: 120°: | |
| IP: | IP20 |
| Culoare luminoasă: | 4000K |
| CRI: | > 80 |
| Dimensiuni: 1820 x 55 x 800 mm: | |
| Material: | otel inoxidabil |
| Durată de viață: 20.000 h: | |
| Certificare: | CE, EMC, ROHS |
| Garantie: | 3 ani |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
