Lampa LED suspendata 1xE27, culoare champagne gold, alb-negru
Cod: 3827
Negru
Momentan indisponibil
| 3828
EAN: 3800157616638
71.99 lei
56.99 lei
/ buc
47.10 lei
fără TVA
alb
În stoc
| 3829
EAN: 3800157616645
71.99 lei
56.99 lei
/ buc
47.10 lei
fără TVA
Șampanie
În stoc
| 3827
EAN: 3800157616621
71.99 lei
56.99 lei
/ buc
47.10 lei
fără TVA
Descriere detaliată a produsului
Descrierea produsului nu este disponibilă
Parametri suplimentari
| Categorie: | Designer de lumini de pandantiv LED pentru interior |
|---|---|
| Garanţie: | 5 ani |
| Codul mărfurilor: | 9405109890 |
| Frecvență: | 50 Hz |
| Lungimea cablului: | 1 m |
| Max. performanţă: | 60W |
| Socket: | E27 |
| Tensiune: | AC: 220-240V |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
