Lampă stradală LED 100W, 8400lm, 110°, cip SAMSUNG
Cod: 21535Produse asociate
Alb Natural
Momentan indisponibil
| 21535
EAN: 3800157666138
497.99 lei
373.99 lei
/ buc
309.08 lei
fără TVA
Alb Rece
Momentan indisponibil
| 21536
EAN: 3800157666145
497.99 lei
373.99 lei
/ buc
309.08 lei
fără TVA
Descriere detaliată a produsului
Parametri suplimentari
| Categorie: | A CONDUS ILUMINATUL PUBLIC |
|---|---|
| Garanţie: | 3 ani |
| Acoperire IP: | IP65 |
| Certificate: | CE, EMC, ROHS |
| Codul mărfurilor: | 9405403990 |
| Dimmability: | Nu |
| Lumeni: | 8400lm |
| Temperatura de funcționare: | -20°C până la +45°C |
| Tensiune de intrare: | AC: 200-240V, 50/60Hz |
| Tip de cipuri LED: | Cip SMD-Samsung |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
