Lampă suspendată cu LED de design 50W 5150LM TRIAC dimmabilă alb IP20
Cod: 14988
Alb Cald
În stoc
| 14988
EAN: 3800170204935
824.95 lei
649.95 lei
/ buc.
537.15 lei
fără TVA
Alb Natural
În stoc
| 14989
EAN: 3800170204942
824.95 lei
649.95 lei
/ buc
537.15 lei
fără TVA
Descriere detaliată a produsului
Descrierea produsului nu este disponibilă
Parametri suplimentari
| Categorie: | Lustre LED - NOU |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| Certificate: | CE, EMC, ROHS |
| Codul mărfurilor: | 9405110000 |
| Culoarea corpului: | alb |
| Funcții de reglare a luminii: | da |
| Lumeni: | 5150 LM |
| Materialul corpului: | Acril + metal |
| Putere (W): | 50W |
| Temperatura de funcționare: | -20°C până la +45°C |
| Tensiune de intrare: | AC: 220-240V, 50Hz |
| Tip de cipuri LED: | SMD |
| Dimensiuni: | 600x600x1230mm |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
