Lanț cu LED 5m pentru bec 10xE27 + 10x1W gratis! [477323]
Cod: 75075/75009/10KS
Alb Cald
În stoc
| 75075/75009/10KS
EAN: 5907777477323
241.89 lei
131.99 lei
/ set
109.08 lei
fără TVA
Descriere detaliată a produsului
@ledpromotia 2 PACK www.ledpromotia.ro - 75075 Luminează-ți spațiul cu lanțul nostru universal de lumini LED! Această ghirlandă de 5 metri cu 10 becuri LED E27 este perfectă pentru a crea o atmosferă confortabilă în camera, grădina, terasa sau foișorul dvs. și nu trebuie să lipsească din niciun cadru exterior! Clasificare impermeabilă IP65 ️ Ștecher rezistent la intemperii Rezistent la zăpadă, ploaie, soare și vânt Culoarea luminii: 2700K Ștecher E27
♬ original sound - ledpromotia
Parametri suplimentari
| Categorie: | Designer de lumini de pandantiv LED pentru interior |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| Acoperire IP: | IP65 |
| Curent: | 0,95 A |
| Lungime: | 5 m |
| Material: | PC |
| Putere (W): | 10 |
| Unghiul de iluminare: | 270° |
| Culoarea luminii: | Alb cald 2700K |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
