Lumină LED pentru scări cu PIR și senzor crepuscular 1,5W, 30lm, 12V, alb, 4000K [AD-OS-6164LR4/W]
Cod: 80016
Alb Natural
În stoc
| 80016
EAN: 5908254821066
115.99 lei
90.99 lei
/ buc
75.20 lei
fără TVA
Descriere detaliată a produsului
- Controlul senzorului de mișcare
- Interval de detectare: 2-3 m- Număr de cicluri de pornire/oprire: 10.000
- Clasa de protecție la șocuri electrice: III< br />- Dimensiuni orificii de montare: 62 mm
- alte caracteristici: versiune PIR - poate manevra Max. 8 lumini de scară în versiunea de bază
- Interval de setare a senzorului de lumină naturală (LUX): <0-25 lux
- Interval de setare a timpului de iluminare (TIME): 3-45 s
Parametri suplimentari
| Categorie: | Corpuri de iluminat LED pentru interior |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| Acoperire IP: | IP20 |
| Flux de lumină: | 30 lm |
| Lifetime: | 20.000 h |
| Raza de detectare: | 2-3 m |
| Tensiune de alimentare: | 12V DC |
| Tip de cipuri LED: | SMD |
| tip senzor: | PIR |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
