PALMA DECORATIV LED NEON 5V USB [RTV100275]
Cod: 64103Descriere detaliată a produsului
- tehnologie LED
- gaura pentru agatat pe perete;
- alimentare prin conector USB
- Comutator ON/OFF
- lungime cablu: 2 m
- dimensiuni: 180x20x262 mm
Parametri suplimentari
| Categorie: | LED lumini de perete pentru interior |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| EAN: | 5900495064103 |
| Acoperire IP: | IP20 |
| Lumeni (lm): | 140 |
| Lungimea cablului: | 2m |
| Material: | PVC+PS |
| Max. performanţă: | 4,4W |
| Alimentare electrică: | USB: 5V=1A |
| Dimensiuni: | 180 x 20 x 262 mm |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
