Panou LED montat la suprafață cu alimentare, 18W, 1440lm, circular, PREMIUM
Cod: 4916
Alb Cald
Momentan indisponibil
| 4916
EAN: 3800157605502
214.99 lei
121.99 lei
/ buc
100.82 lei
fără TVA
Descriere detaliată a produsului
Descrierea produsului nu este disponibilă
Parametri suplimentari
| Categorie: | Panouri LED circulare din seria Slim |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| Certificare: | EMC, LVD, ROHS |
| Clasa energetică: | A+ |
| Culoarea corpului: | alb |
| Flux de lumină: | 1440 lm |
| Frecvență: | 50/60 Hz |
| Lifetime: | 20.000 h |
| Materialul corpului: | Aluminiu |
| Număr de produs: | VT-1805RD |
| On/Off: | 15000 |
| Performanță echivalentă: | 75W |
| Protecție IP: | IP20 |
| Shape: | Rundă |
| Temperatura mediului: | -20 până la 50°C |
| Tensiune: | 50/60Hz, AC: 85-265V |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
