Candelabru LED TRIAC 20W, 1500lm, reglabil, IP20, 3000K, alb
Cod: 3992Descriere detaliată a produsului
Descrierea produsului nu este disponibilă
Parametri suplimentari
| Categorie: | Lustre LED - NOU |
|---|---|
| Garanţie: | 3 ani |
| EAN: | 3800157638777 |
| Acoperire IP: | IP20 |
| Certificate: | CE, EMC, ROHS |
| Codul mărfurilor: | 9405403990 |
| Culoarea corpului: | alb |
| Funcții de reglare a luminii: | da |
| Lumeni: | 1500lm |
| Materialul corpului: | Acril + metal |
| Medie: | Ø450mm |
| Temperatura de funcționare: | -20°C până la +45°C |
| Tensiune de intrare: | AC: 220-240V, 50Hz |
| Tip de cipuri LED: | SMD |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
