Suport din bronz pentru becuri E27, 2 cercuri
Cod: 3813Descriere detaliată a produsului
Material: aluminiu. Dimensiuni: Ø50 x 100 mm.
Parametri suplimentari
| Categorie: | Designer de lumini de pandantiv LED pentru interior |
|---|---|
| Garanţie: | 5 ani |
| EAN: | 3800157612449 |
| Consum de energie: | Max. 60W |
| Alimentare: | AC 220-240V, 50Hz |
| priză: | E27 |
| Material: | Aluminiu |
| Culoarea corpului: | Bronz/Aur |
| Lungime cablu: | 1 m |
| Dimensiune: | Ø50 x 100 mm |
| Certificare: | CE, RoHS |
| Garantie: | 5 ani |
| Stocul pentru acest articol a fost epuizat… | |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Doar utilizatorii înregistrați pot face postãri. Vă rugăm să vă conectați sau să vă înregistrați.
